Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Wizyta kierownictwa CSP na Ukrainie
Do kraju powrócił Komendant CSP, który wraz ze swoim zastępcą uczestniczył w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Iwanofrankowsku na Ukrainie.
Dodano: 21.11.2008 -
”EURO 2012, bezpieczny stadion”
Aby Mistrzostwa były bezpieczne, musimy o tym myśleć już dzisiaj. W CSP trwa trzydniowe międzynarodowe spotkanie poświęcone bezpieczeństwu na obiektach sportowych. Organizatorem polsko-niemieckiego seminarium jest IPA.
Dodano: 21.11.2008 -
Servo Per Amikeco
Pod koniec października pisaliśmy o dwutygodniowym stażu zawodowym naszego policjanta w Wolfsburgu. Hubert Kowalik mógł przyjrzeć się pracy niemieckich kolegów dzięki ”Placement Programme”- programowi, którego wdrożenie podpisały strony Niemiecka i Polska Stowarzyszenia IPA. Przez ostatnie dwa tygodnie CSP gościło Martina Mőllera, który przebywał w Polsce.
Dodano: 21.11.2008