Wizyta kierownictwa CSP na Ukrainie

Data publikacji 21.11.2008

Do kraju powrócił Komendant CSP, który wraz ze swoim zastępcą uczestniczył w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Iwanofrankowsku na Ukrainie.

Komendant CSP insp. Brzozowski wraz ze swoim zastępcą ds. logistycznych nadkom Piotrem Kucią i Kierownikiem Zakładu Interwencji Policyjnych mł.insp. Grzegorzem Kędzierskim w dniach 17 i 19 listopada uczestniczyli w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Iwanofrankowsku na Ukrainie. Konferencja ta, (z myślą o EURO 2012) była poświęcona współpracy Policji z organami administracji państwowej i Milicji podczas zabezpieczania imprez masowych.

Pierwsza edycja tej konferencji odbyła się w Szkole Policji w Katowicach, która była też współorganizatorem jej II edycji na Ukrainie. Stąd aktywny udział przedstawicieli katowickiej Szkoły na czele z jej Komendantami. Spotkanie miało miejsce w państwowej rezydencji „Syniógura” pod Iwanofrankowskiem.

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto archiwum CSP