Aktualności - Archiwum
Rozmiar czcionki
-
Dzień Otwarty Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – zapraszamy grupy dzieci i młodzieży!
Chcesz zobaczyć, jak wygląda szkolenie przyszłych policjantów i odkryć tajniki służby w mundurze? Przyjdź zorganizowaną grupą do CSP w Legionowie w środę, 20 maja 2026 r., w godz. 10:00–14:00!
29.04.2026 -
Życzenia Wielkanocne od Kierownictwa Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
03.04.2026 -
Życzenia od Zarządu Szkolnego NSZZ Policjantów CSP w Legionowie
03.04.2026 -
Udział przedstawicieli naszego Centrum w konferencji „Cyberprzestępczość. 4 -Technologie”
W dniach 24 - 26 marca 2026 r. przedstawiciele Zakładu Kryminalnego Centrum Szkolenia Policji w Legionowie asp. Paweł Tomaszewski oraz asp. Sebastian Jankowski, uczestniczyli w konferencji „Cyberprzestępczość.4-Technologie”, która odbyła się na terenie Akademii Policji w Szczytnie.
02.04.2026 -
Webinarium CEDUR „Cyberbezpieczeństwo w finansach osobistych (II termin)”
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza na kolejne webinarium (spotkanie online) „Cyberbezpieczeństwo w finansach osobistych” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji.
02.04.2026