Funkcjonariusze CSP na „Niebieskich Igrzyskach”
W miniony piątek funkcjonariusze z Zakładu Ruchu Drogowego oraz Wydziału Dowodzenia Centrum Szkolenia Policji w Legionowie uczestniczyli w wydarzeniu pn. „Niebieskie Igrzyska”, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej w Słupnie.
Była to inicjatywa o charakterze edukacyjno-sportowym, mająca na celu integrację dzieci i młodzieży, w tym osób w spektrum autyzmu, a także promowanie bezpieczeństwa oraz właściwych postaw społecznych.
Wydarzenie zgromadziło uczestników z lokalnych placówek oświatowych oraz przedstawicieli społeczności lokalnej.
Funkcjonariusze Zakładu Ruchu Drogowego oraz Wydziału Dowodzenia przeprowadzili zajęcia edukacyjne związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz rolą odpowiedniej organizacji i koordynacji działań w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa publicznego.
Tekst: st. asp. M. Musiał WP
Foto: asp. K. Stępień ZRD