Działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród najmłodszych

Data publikacji 10.11.2011

10 listopada br., policjanci z Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji spotkali się z dziećmi z Przedszkola „Pomarańczowa Ciuchcia” w Jabłonnie.

Podkom. Sławomir Hołoweńko oraz podkom. Marek Bocian przeprowadzili pogadankę, w trakcie której zapoznali przedszkolaków z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze i z pracą w Policji. Odpowiedzieli też na liczne pytania zadawane przez dzieci.

Podczas spotkania zaprezentowano samochód przeznaczony do działań profilaktyczno – edukacyjnych.

Agnieszka Sałkowska ZRD

zdj.: ZRD CSP