Dzień otwarty Centrum Szkolenia Policji

W związku z dużym zainteresowaniem szkół działalnością naszej placówki, kierownictwo Centrum Szkolenia Policji serdecznie zaprasza na „Dzień Otwarty”, który odbędzie się 18 czerwca br.

Uroczysta inauguracja „Dnia Otwartego” nastąpi o godzinie 10.40 . Program imprezy kierujemy głównie do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Młodzież, uczestnicząc w „Dniu Otwartym”, będzie mogła poznać szkołę, obejrzeć wyposażenie i sprzęt policyjny, a także zobaczyć widowiskowe pokazy tresury psów służbowych, jazdy sprawnościowej motocyklem policyjnym a także sztuk walki i sprawności policyjnej. Konkursy, różnorodne gry i zabawy zawierające elementy prewencji kryminalnej oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym będą stanowiły niewątpliwa atrakcję dla dzieci i młodzieży. Można też będzie spróbować policyjnej grochówki. Planujemy również występ Policyjnej Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Stołecznej Policji.

Serdecznie zapraszamy pedagogów i młodzież do skorzystania z naszej oferty.

Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie do dnia 01.06.br., swojego uczestnictwa w „Dniu Otwartym” oraz o podanie przybliżonej liczby uczestników

Hanna Grochowska
tel. 22 605 32 29

Powrót na górę strony