Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Marzy Ci się praca w policyjnych służbach kontrterrorystycznych? Chciałbyś się dowiedzieć z pierwszej ręki, jak wygląda codzienność policyjnych specjalsów? Nic prostszego – zapraszamy Cię na Dzień Otwarty Służby Kontrterrorystycznej! Kiedy i gdzie? 22 maja na terenie warszawskiego lotniska Bemowo. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji – pokazy statyczne pojazdów służbowych, śmigłowców oraz – UWAGA! – pokaz dynamicznego zatrzymania pojazdu! Nie może Cię tu zabraknąć!
Dodano: 12.04.2024 -
„Pamiętaj, jeżeli dzwonią do Ciebie z propozycją kredytu lub pożyczki, zawsze możesz się nie zgodzić. Ale jeżeli pan lub pani z banku poprosi Cię o PIN do Twojej karty albo o zainstalowanie czegoś w Twoim telefonie, to nie z Tobą takie numery. Ty już wiesz, że nie udostępniasz nikomu swoich danych ani telefonu, tak jak kluczy do swojego mieszkania. Nikomu obcemu nigdy nie daj się nabrać metodą na inkasenta, policjanta czy też na pracownika banku” – przestrzega Jerzy Kryszak.
Dodano: 12.04.2024 -
11 kwietnia, studenci wydziału prawa z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie przybyli z wizytą do Zakładu Kynologii Policyjnej CSP z siedzibą w Sułkowicach. Celem wizyty była możliwość zapoznania się ze strukturą organizacyjną szkoły oraz specyfiką służby jako opiekun psa służbowego.
Dodano: 12.04.2024