„Policyjny mundial” w CSP

Data publikacji 08.07.2010

W maju i czerwcu br., niemalże równolegle do Mistrzostw Świata w RPA, w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbywały się rozgrywki sportowe w piłce nożnej na trawie.

Rywalizację sportową pod patronatem Komendanta CSP, zorganizowali nauczyciele policyjni Zakładu Interwencji Policyjnych. Sędzią Głównym zawodów był asp. Grzegorz Leśniak. Do rywalizacji przystąpiło 13 drużyn, słuchaczy szkoleń zawodowych podstawowych i kursów specjalistycznych. W pierwszej fazie rozgrywek słuchacze byli podzieleni na dwie grupy. Dwie pierwsze drużyny z każdej z grup przystąpiły do rywalizacji o miejsca na podium.
 Mecze odbyły się w czasie wolnym od zajęć, w sportowej atmosferze i w duchu fair play.
 Ostatecznie wyniki naszego „policyjnego mundialu” przedstawiają się następująco:

I.     miejsce drużyna słuchaczy szkolenia SZPPK-2/10 komp. VII pl. 1,
II.    miejsce drużyna słuchaczy szkolenia SZP-1/10 komp. VII pl. 2,
III.   miejsce drużyna słuchaczy szkolenia SZP-2/10 komp. II pl. 4.

Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Arkadiusz Brzozowski wręczył puchary zwycięskim drużynom.
 Laureatom rozgrywek gratulujemy! Ze sportowym pozdrowieniem – kadra ZIP.

Tomasz Maczuga Zastępca Kierownika ZIP/Hanna Grochowska WP
Foto Roman Majewski WP