Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 08.11.2006

Dzisiaj rano Zastępca Komendanta Głównego Policji Jacek Sobolewski dokonał w Centrum Szkolenia Policji uroczystego otwarcia II prezentacji Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. Tym razem swoje oferty prezentują wystawcy branży teleinformatycznej. 

Podobnie jak październikowa edycja - zgodnie z założeniem KGP - oferta Targów ma otwarty, jawny charakter, bo zgodnie z taką formułą, Policja wybiera przyszłych kontrahentów. Do Legionowa przyjechały firmy specjalizujące się w systemach łączności i transmisji danych ze szczególnym uwzględnieniem radiolini. Prezentacje firm skierowane są nie tylko do Policji, ale również do Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu i Państwowej Straży Pożarnej. Przedstawiona oferta uwzględnia zapotrzebowania Policji na 2007 rok.

zdjęcie Oferenci prezentowali nowe generacje linii, rozwiązania transmisji radiowych, a także nowoczesne systemy bezpiecznej ochrony informacji. Każdy z wystawców w półgodzinnym czasie swojej prezentacji starał się przedstawić swój produkt od najlepszej strony. Przedstawiciele zainteresowanych służb najpierw uczestniczyli w prezentacjach, a po ich zakończeniu udadzą się na stoiska, gdzie obejrzą eksponowany sprzęt teleinformatyczny.

podinsp. Anna Galant, rzecznik prasowy CSP
zdj. P. Maciejczak, ZKS
Powrót na górę strony