Walka pod okiem Mikołaja

Data publikacji 07.12.2009

Sekcja judo Legionowskiego Towarzystwa Sportowego działa coraz prężniej. Nasi ambitni młodzi sportowcy którzy ćwiczą pod okiem trenera Jacka Kuźmińskiego, odbyli już wiele spotkań z rówieśnikami. Po powrocie prawie zawsze mają nam coś miłego do zakomunikowania. Tak jest i dzisiaj...

Nastał czas Mikołajowy. Ta miła osoba patronuje więc wielu dziecięcym spotkaniom.  Jeszcze niedawno mieliśmy w CSP Mikołajkowy Turniej dzieci w judo a już mówimy o kolejnym mikołajkowym spotkaniu z którego wrócili młodzi reprezentanci Sekcji Judo LTS CSP.  Tym razem uczestniczyli oni w Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym Dzieci w Judo który organizował warszawski klub UKS Ryś. Z powodzeniem w nim startowali Antek Zalewski  i Paweł Wołoch, którzy z dumą mogą mówić o swoim sukcesie, bo w zawodach brało udział ponad 200 zawodników. Paweł startował w kategorii wagowej do 50kg i po 4 dobrych walkach zajął drugie miejsce a Antek w kategorii do 41kg zajmując ostatecznie miejsce 3. Nam również jest miło, widząc z godnością noszone przez małych judoków na kimonach logo naszej szkoły. Gratulujemy zawodnikom i trzymamy kciuki za kolejne tak udane starty nie tylko na warszawskich matach.

Jacek Kuźmiński Kierownik SJ LTS CSP/Anna Galant
Foto SJ LTS CSP

A oto medalisci : Paweł i Antek wspólnie i na mikołajowym podium.