SZP-3/09 już na praktykach

Data publikacji 30.11.2009

Dobiegło końca szkolenie podstawowe SZP-3/09. W ubiegły piątek 185 osób przystąpiło do egzaminu końcowego, który pozytywnie zaliczyło 157 absolwentów.

Słuchacze tego kursu przebywali w Centrum Szkolenia Policji od 12 maja. Szkolenia podstawowe rozpoczynali w 188 osobowym składzie. Do egzaminu końcowego dopuszczonych zostało 185 słuchaczy, którzy w piątek z rana przystąpili do rozwiązywania decydujących testów. Trzeba przyznać, że już pierwszy kontakt wzrokowy z pytaniami, mówił sam za siebie: test był trudny. Zaliczyło go 157 osób. Aż 28 słuchaczy będzie musiało przyjechać do Centrum ponownie, aby poprawić swoje wyniki. Jeszcze tego samego piątkowego popołudnia szkolenie uroczyście zakończył Komendant CSP insp. Arkadiusz Brzozowski wraz z Zastępcą ds. dydaktycznych  mł. insp. Anną Rosół. W uroczystości wzięła również udział kadra kierownicza szkoły i rodziny słuchaczy, które przybyły by towarzyszyć swoim najbliższym w tym ważnym dniu.

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Mariusz Mazewski ZTK