Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Delegacja Palestyńska gościła w Centrum

Data publikacji 01.10.2009

Dzisiaj Centrum Szkolenia Policji wizytowała delegacja przedstawicieli MSW Autonomii Palestyńskiej. Czterech przedstawicieli służb bezpieczeństwa zapoznało się z systemem kształcenia polskiej Policji i gościło w naszych zakładach dydaktycznych.

Delegacja Autonomii Palestyńskiej ten dzień poświęciła na wizytację naszej szkoły. Gości przyjął i powitał Komendant Centrum insp. Arkadiusz Brzozowski. Potem Nastąpiła prezentacja naszej szkoły w trakcie której, w Międzynarodowym Centrum Szkoleń Specjalistycznych Policji goście poznali system kształcenia polskich policjantów. Gościli w zakładach Zakład Interwencji Policyjnych, gdzie oprócz zajęć prowadzonych aktualnie, mieli okazję obejrzeć szkolne obiekty sportowe. Zakład Służby Kryminalnej  przedstawił im specyfikę pracy technika kryminalistycznego w Policji oraz zaprezentował pracownię narkotykową i daktyloskopijną a także life skaner. Nasza szkoła wzbudziła duże zainteresowanie, goście zadawali wiele pytań i nie ukrywali miłych słów.

 

 

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Mariusz Mazewski ZTK

Powrót na górę strony