Mamy medal!!!

Data publikacji 21.09.2009

Wczoraj w Warszawie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Judo Klaudia Otorowska z Legionowskiego Towarzystwa Sportowego Centrum Szkolenia Policji zdobyła brązowy medal. To pierwszy sukces Klaudii i kolejny trenera Sekcji Judo Jacka Kuźmińskiego.

W niedzielę w Hali DOSiR na Pradze Północ w Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo w których uczestniczyło dwoje młodych zawodników, podopiecznych trenera Sekcji Judo Jacka Kuźmińskiego z naszego LTS, działającego przy Centrum Szkolenia Policji.  O dużym sukcesie może mówić Klaudia Otorowska (kategoria wagowa do 57kg), która zdobyła brązowy medal. Jest to największy sukces tej zawodniczki która trenuje pod opieką Jacka Kuźmińskiego już czwarty rok. W zawodach wystartowało ponad dwustu zawodników i zawodniczek reprezentujących kluby z województwa mazowieckiego i trzech województw sąsiadujących. Drugim reprezentantem LTS CSP Legionowo był Maciej Kępisty, który odniósł porażkę zaledwie 8 sekund przed końcem bardzo wyrównanej walki i nie zdołał zakwalifikować się do dalszej rundy Mistrzostw. No cóż, tak bywa w sporcie, czasami chwila nieuwagi decyduje o wszystkim. Gratulujemy Klaudii i jej trenerowi, a młodym judokom z LTS życzymy wielu sukcesów sportowych.

Jacek Kuźmiński ZIP/Anna Galant
Foto Jacek Kuźmiński