SZPPK-3/09 perspektywa na przyszłość.

Data publikacji 21.07.2009

Dzisiaj w szkolnej auli Zastępca Komendanta CSP podinsp. Anna Rosół zainaugurowała nowe szkolenie podstawowe o symbolu SZPPK-3/09. Słuchacze tego kursu będą szkolić się w Centrum do 31 października by wzmocnić szeregi naszej Policji

Jest ich dokładnie 86 osób. Sami mężczyźni. Wszyscy już mają pewną wiedzę o pracy w Policji, ponieważ odbyli już służbę kandydacką w Oddziałach Prewencji. Do końca października będą poszerzać swoje horyzonty zawodowe, by na egzaminie końcowym udowodnić, że decyzja, którą podjęli była słuszna. Dzisiaj powitała ich Zastępca Komendanta CSP podinsp. Anna Rosół i kadra szkoły z którą odtąd będą spotykać się podczas zajęć. Nowi słuchacze utworzyli kompanię 10 której dowódcą został nadkom. Andrzej Murawski. Dzisiaj poznają zasady obowiązujące w CSP i regulamin szkolny. Od jutra rozpoczną programowe zajęcia, które zakończą się egzaminem końcowym. Słuchacze wzmocnią jednostki w Katowicach, Lublinie, Łodzi Bydgoszczy i w Komendzie Stołecznej Policji.

Podinsp. Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Mariusz Mazewski ZTK