Sprzęt na szkolenia 800 dzieci

Data publikacji 19.06.2009

W dniu dzisiejszym w gabinecie Zastępcy Komendanta Centrum Szkolenia Policji ds. logistycznych nadkom. Piotr Kucia nastąpiło oficjalnie przekazanie sprzętu zakupionego w celu realizacji zadania pn. „Przeprowadzenie szkoleń wśród dzieci i młodzieży z terenu powiatu legionowskiego z zakresu wypoczynku ekologicznego, przez policjantów Zakładu Szkoleń Specjalnych Centrum Szkolenia Policji w Legionowie”.

Zadanie zostało dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i obejmuje przeprowadzenie cyklu szkoleń w czterech szkołach podstawowych i gimnazjalnych dla 800 dzieci.

W celu realizacji zajęć wśród uczestników ww. szkoleń zakupiono:

• projektor multimedialny 2 szt. - niezbędny do nowoczesnego zaprezentowania posiadanych prezentacji multimedialnych, czy też wyświetlania filmów instruktażowych. Sprzęt ten będzie także wykorzystywany podczas „pogadanek” edukacyjnych dla najmłodszych;
  • odtwarzacz cyfrowy 1 szt. - umożliwi odtwarzanie i prezentację filmów zachęcających najmłodszych do dbania o środowisko;
  • komputer przenośny 3 szt. - wykorzystywany w zastosowaniach multimedialnych oraz podczas prezentacji;
  • przenośny ekran ze statywem 2 szt. - zapewni efektywne wykorzystanie rzutników multimedialnych podczas pogadanek z najmłodszymi odbiorcami oraz podczas zajęć teoretycznych z policjantami.

Tekst – Małgorzata Waśkiewicz
Zdjęcia – Mariusz Mazewski