Dotacja dla CSP z WFOŚiGW w Olsztynie

Data publikacji 05.01.2009

Decyzją Rady Nadzorczej oraz Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, Centrum Szkolenia Policji otrzymało dotację w wysokości 5 548,19 PLN na dofinansowanie zadania pn." Demontaż i utylizacja płyt azbestowych znajdujących się na obiekcie Ośrodka Szkolenia Policji Wodnej w Kalu”.

Umowę dotacji nr 00112/08/19034/OZ-UI/D w dniu 24.11.2008 r. podpisali:  I Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie Pan Tadeusz Ratyński, Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie Pani Maria Sokoll oraz Pełnomocnik Komendanta CSP nadkom. Piotr Kucia – Zastępca Komendanta CSP ds. Logistycznych.

Monika Tokarska ZFP