Pomagamy i wspieramy

Data publikacji 08.10.2024

Tegoroczna edycja Biegu o Buzdygan Komendanta-Rektora Akademii Policji w Szczytnie przeszła do historii. Na ręce Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Ryszarda Jakubowskiego spłynęły serdeczne podziękowania za osobiste zaangażowanie w organizację biegu wirtualnego w ramach 6. edycji biegu charytatywnego na Rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach – Biegu o Buzdygan Komendanta-Rektora Akademii Policji w Szczytnie. Komendant-Rektor Akademii Policji w Szczytnie w szczególności podziękowała również nadkom. Małgorzacie Gil oraz asp. szt. Mariuszowi Trojanowskiemu - kadrze Wydziału Dowodzenia naszej szkoły za zorganizowanie imprezy biegowej.

Niesienie pomocy to nasza wspólna sprawa. Każdy z nas może być osobą potrzebującą, dlatego pamiętajmy warto pomagać, dobro wraca. Przedsięwzięcia takie jak Bieg o Buzdygan Komendanta-Rektora Akademii Policji w Szczytnie to idealna okazja by każdego roku łączyć siły i rozsiewać dobro.

„Dobroć to język, który głusi mogą
usłyszeć, a niewidomi zobaczyć”.
- Mark Twain