WYKŁADOWCY CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE POBIEGLI W WARSZAWSKIM BIEGU

Data publikacji 01.10.2024

W niedziele 29 września br. w stolicy odbyły się wielkie imprezy biegowe. Wśród nich bieg na 10 km Nice To Fit You Warszawska Dycha, w którym wzięło udział 5354 osób. Była to trzecia edycja biegu na tym dystansie – uczestników było najwięcej w historii imprezy.

Start i meta biegu zlokalizowane były na ulicy Świętokrzyskiej, następnie uczestnicy biegli ul. Marszałkowską, Alejami Jerozolimskimi, Mostem Poniatowskiego oraz Aleją Waszyngtona. Później nawrotka i powrót tą samą trasą na linię mety. Warszawska Dycha to doskonała okazja do tego, by poczuć wyjątkową atmosferę wydarzenia oraz stać się częścią największego w Polsce sportowego święta.

Na takiej imprezie nie może zabraknąć żadnego miłośnika biegania. Tak też wśród biorących udział nie zabrakło naszych funkcjonariuszy. W biegu udział wziął kom. Adam Karolak wykładowca Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, który przebiegł trasę „Nice To Fit You” pokonując dystans 10 kilometrów w czasie 00:58:22. Swoją formą biegową może również pochwalić się podkom. Rafał Bloch wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, który 10 kilometrowy dystans pokonał w czasie 00:49:33.

Gratulujemy naszym kolegom i życzymy kolejnych dobrych startów!