Społeczność Centrum Szkolenia Policji w Legionowie śpieszy na pomoc powodzianom

Data publikacji 25.09.2024

Tysiące polskich policjantów walczy w terenie ze skutkami powodzi, jaka nawiedziła południe Polski. Funkcjonariusze, każdego dnia dbając o bezpieczeństwo społeczeństwa, teraz sami potrzebują pomocy. Wielu z nich oraz ich bliskich utraciło dorobek całego życia. Kierownictwo, kadra oraz słuchacze Centrum Szkolenia Policji w Legionowie postanowili aktywnie włączyć się w pomoc potrzebującym, których dotknęła ta straszna tragedia. W tym celu przyłączyliśmy się do akcji zorganizowanej przez Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

Środki finansowe można przekazać na poniżej wskazany numer konta bankowego z dopiskiem “Pomoc Policyjnym Powodzianom”:

55 1050 1025 1000 0090 8154 9991

Obecnie na szkoleniach zawodowych podstawowych oraz kursach specjalistycznych w naszym Centrum przebywają policjantki i policjanci, którzy pomimo osobistych dramatów w domach rodzinnych kontynuują naukę i będą wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą pomoc.

Dziękujemy za ten, jakże cenny, gest solidarności! Tylko razem, jednocząc nasze środowisko, możemy zdziałać więcej!

Wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym Policji oraz ich Rodzinom poszkodowanym w  powodziach życzymy dużo siły i nadziei na lepsze jutro.