Czas na zasłużoną emeryturę

Data publikacji 26.07.2024

W gabinecie Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Ryszarda Jakubowskiego odbyło się pożegnanie wieloletnich, doświadczonych pracowników legionowskiej szkoły. Po wielu latach sumiennej i nienagannej pracy na emeryturę przeszli: Pani Ewa Pawlak i Pan Zenon Rębelski.

Podczas spotkania, które odbyło się 26 lipca br., Pan Komendant  złożył na ręce emerytów gratulacje z okazji osiągnięcia tak długiego stażu pracy i podziękowania za wiele lat zaangażowania w sumienne wykonywanie obowiązków. Wręczone zostały również pamiątkowe dyplomy oraz związane ze Szkołą upominki.

Na zaopatrzenie emerytalne przechodzi Pani Ewa Pawlak, która została zatrudniona w naszej jednostce w 2016 r. Pani Ewa sumiennie realizowała swoje zadania w Sekcji Utrzymania Obiektów. Do jej podstawowych obowiązków należało zapewnienie porządku, czystości oraz estetyki w obiektach Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Swoją aktywność zawodową w naszej szkole zakończył także Pan Zenon Rębelski, zatrudniony od 1992 r. Od tego czasu wykonywał wzorowo swoją pracę w Wydziale Żywnościowym. Jego głównymi zadaniami było prowadzenie magazynu oraz zapewnienie funkcjonowania składu w zakresie gospodarki żywnościowej.

Wiek emerytalny jest po to, by móc przemierzać kolejną ścieżkę swojego życia, by otwierać kolejne „drzwi marzeń” i realizować niespełnione plany. Emerytura to czas realizacji swoich pasji, na które wcześniej nie miało się czasu.

W imieniu funkcjonariuszy i pracowników legionowskiej szkoły policyjnej, dziękujemy za lata współpracy i życzymy Państwu dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością i uśmiechem.

sierż. szt. D. Kocon WP