Fotorelacja z siódmej edycji szkolenia zawodowego aspiranckiego

Data publikacji 24.07.2024

To już siódma edycja szkolenia zawodowego aspiranckiego oznaczonego symbolem SZA7/24, które zostało przeprowadzone w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. W dniach 01.07-24.07. br. odbyło się szkolenie zawodowe aspiranckie dla 24 policjantów.

Kolejna grupa absolwentów szkolenia zawodowego aspiranckiego szkoliła się pod okiem wykwalifikowanej kadry dydaktycznej z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Funkcjonariusze podnosili swoje kwalifikacje zawodowe z obszarów, które wykorzystają w codziennej służbie.
24 lipca to szczególny dzień dla policjantów, kursanci szkolenia aspiranckiego mogli z dumą podwójnie celebrować swoje sukcesy. W ostatnim dniu słuchacze przystąpili do egzaminu końcowego, tym samym otrzymując świadectwo ukończenia szkolenia zawodowego aspiranckiego, które potwierdza uzyskanie kwalifikacji.

Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Tomasz Rylski składając życzenia z okazji Święta Policji, serdecznie pogratulował sukcesu oraz wręczył cenzurki ukończenia kursu aspiranckiego.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i również zawodowym!

sierż. szt. D. Kocon WP, asp. R. Karyś WD