Kolejna edycja szkolenia zawodowego podoficerskiego zakończona

Data publikacji 15.07.2024

12 lipca br. odbyło się zakończenie szkolenia zawodowego podoficerskiego. 48 policjantów Komendy Stołecznej Policji, ukończyło szkolenie zawodowe podoficerskie odbywające się poza siedzibą szkoły Policji. W uroczystości uczestniczyła Pani Agnieszka Zielińska Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Szkolenie zorganizowane zostało przez Centrum Szkolenia Policji w Legionowie przy wsparciu Wydziału Doskonalenia Zawodowego Komendy Stołecznej Policji.

W dniach 24.06-12.07. br. odbyło się szkolenie zawodowe podoficerskie dla 48 policjantów z jednostek i komórek organizacyjnych Komendy Stołecznej Policji. Szkolenie zorganizowane zostało przez Centrum Szkolenia Policji w Legionowie przy wsparciu Wydziału Doskonalenia Zawodowego Komendy Stołecznej Policji. Pod okiem wykwalifikowanej kadry dydaktycznej z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz policjantów z fachową wiedzą i doświadczeniem z Komendy Stołecznej Policji, funkcjonariusze podnosili swoje kwalifikacje zawodowe z obszarów, które wykorzystają w codziennej służbie.

W ostatnim dniu szkolenia w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie policjanci przystąpili do egzaminu końcowego i otrzymali świadectwo ukończenia szkolenia zawodowego podoficerskiego, które potwierdza uzyskanie kwalifikacji zawodowych. Aż 44 spośród 48 przystępujących zdało go wyróżniająco. Świadectwa zostały wręczone przez Zastępcę Komendanta Centrum Szkolenia Policji Panią Agnieszkę Zielińską.
Przypominamy, korpus podoficerski to stopnie sierżanta, starszego sierżanta i sierżanta sztabowego

Życzymy wszystkim dalszych sukcesów zawodowych!

sierż. szt. D. Kocon WP