Aktualności

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie

Data publikacji 21.06.2024

Kadra Wydziału Dowodzenia i Zakładu Interwencji Policyjnych Centrum Szkolenia Policji w Legionowie zorganizowała Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Zawody rozgrywane były w kategoriach: kobiety sztanga o wadze 25 kg, mężczyźni: sztanga o wadze 50 kg oraz kategoria open. W zawodach wzięło udział 43 słuchaczy. Najlepszy wynik w kategorii kobiet uzyskała post. Sylwia Mazuch - 29 wyciśnięć sztangi, natomiast w kategorii mężczyzn najlepszy był policjant z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji z Poznania - 88 wyciśnięć sztangi, który również zwyciężył w kategorii open zdobywając Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

kat. kobiety
1. miejsce post. Sylwia Mazuch
2. miejsce post. Aleksandra Siecla
3. miejsce post. Julia Piechocka

kat. mężczyźni
1. miejsce policjant z SPKP Poznań
2. miejsce post. Franciszek Mazur
3. miejsce post. Łukasz Kozaczuk

Na zakończenie zawodów Naczelnik Wydziału Dowodzenia Centrum Szkolenia Policji w Legionowie podinsp. Jakub Piotrowski w imieniu Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Ryszarda Jakubowskiego wręczył pamiątkowe dyplomy oraz puchar przechodni zwycięzcy zawodów.

Gratulujemy naszym kursantom wspaniałej sportowej formy!

nadkom. E. Kuligowska WP

 

Film Mistrzostwa_w_wyciskaniu_sztangi_leżąc_o_Puchar_Komendanta_Centrum_Szkolenia_Policji_w_Legionowie.mp4

Pobierz plik Mistrzostwa_w_wyciskaniu_sztangi_leżąc_o_Puchar_Komendanta_Centrum_Szkolenia_Policji_w_Legionowie.mp4 (format mp4 - rozmiar 14.96 MB)

Powrót na górę strony