Dzień otwarty Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach

Data publikacji 23.04.2024

Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy osoby zainteresowane szkoleniem psów służbowych w Policji do Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach, gdzie 12 czerwca 2024 roku (środa) w godz. 10.00 – 13.00 odbędzie się Dzień Otwarty. W szczególności oferta jest skierowana dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, na których czekać będzie wiele atrakcji przygotowanych przez naszą kadrę.

W tym dniu będzie można m.in. obejrzeć motocykle służbowe oraz sprzęt będący na wyposażeniu Policji, a także odwzorować ślady linii papilarnych jak również wziąć udział w konkursach z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Największą atrakcją będzie zapewne moduł poświęcony naszym psom służbowym – pokazy ich sprawności użytkowej, prezentacja sprzętu do tresury i możliwość uzyskania wielu interesujących informacji dotyczących kynologii policyjnej naszego zakładu.

Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy grupy zorganizowane – przedszkola, szkoły podstawowe oraz szkoły średnie.

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: zkp@csp.edu.pl.

Przewidujemy udział około 1000 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W zgłoszeniu prosimy podać następujące dane:
– nazwę instytucji organizującej wyjazd,
– liczbę i wiek uczestników,
– liczbę opiekunów,
– dane kontaktowe głównego opiekuna grupy: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.