Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie

Data publikacji 05.04.2024

To już nasza tradycja - organizacja „Dnia Otwartego” dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży. Serdecznie zatem zapraszamy do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie na kolejną jego edycję, która odbędzie się 28 maja 2024 r. (wtorek) w godzinach 10:00-13.00. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 15 maja br. na adres: rzecznikcsp@csp.edu.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dzień Otwarty w CSP w Legionowie na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń organizowanych w naszej szkole. Do udziału w tym przedsięwzięciu zapraszamy wyłącznie grupy zorganizowane z placówek oświatowych z całego kraju. Wszystko po to, aby otworzyć bramy naszej szkoły i pokazać czym się zajmujemy na co dzień - jak wygląda szkolenie policjantów i co możemy zaoferować osobom zainteresowanym służbą w Policji.   

Dodatkowo, aby uatrakcyjnić ten dzień zapraszamy zaprzyjaźnione z nami służby mundurowe oraz inne podmioty, które również zaprezentują swoją charakterystykę i działalność.

Jak co roku, tym razem 28 maja w godz. 10.00-13.00, nasi goście będą mogli obejrzeć sprzęt służbowy znajdujący się na wyposażeniu Policji i innych służb mundurowych, obiekty którymi dysponuje nasze Centrum, pokaz tresury psów służbowych oraz techniki jazdy motocyklem służbowym. Instruktorzy taktyki i technik interwencji policyjnych wprowadzą uczestników w tajniki swoich zadań służbowych

Ten wyjątkowy dzień urozmaicą także liczne konkursy z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa dla naszych najmłodszych gości.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 15 maja br. na adres: rzecznikcsp@csp.edu.pl.  Decyduje kolejność zgłoszeń.

nadkom. E. Kuligowska WP

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony