Zmiany na stanowisku Naczelnika Wydziału Dowodzenia i Rzecznika Prasowego

Data publikacji 01.02.2024

Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, insp. Anna Jędrzejewska-Szpak wręczyła rozkazy personalne nowym funkcjonariuszom szkoły. Od 1 lutego, funkcję Naczelnika Wydziału Dowodzenia pełni podinsp. Jakub Piotrowski. Rzecznikiem Prasowym został nadkom. Damian Wroczyński. W uroczystym spotkaniu udział wzięła kadra kierownicza, dydaktyczna oraz pracownicy cywilni szkoły.

1 lutego br., w Sali konferencyjnej Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji mianowania na stanowiska służbowe nowych funkcjonariuszy szkoły.  Inspektor Anna Jędrzejewska-Szpak wraz z zastępcami przywitała zgormadzonych policjantów oraz pracowników centrum, a następnie wręczyła rozkazy personalne.

Na stanowisko Naczelnika Wydziału Dowodzenia został mianowany podinsp. Jakub Piotrowski, dotychczas pełniący służbę w Oddziałach Prewencji Policji Komendy Stołecznej Policji.

Nowym Rzecznikiem Prasowym jest nadkom. Damian Wroczyński, były oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie.

Policjantom, którym powierzono nowe stanowiska służbowe gratulujemy oraz życzymy dużo satysfakcji z pełnionej służby.

fot. podkom. Marcin Ogonek /ZDDiP

• Policjanci otrzymują rozkazy od Komendanta Szkoły.