Z wizytą u zegrzyńskich przedszkolaków

Data publikacji 25.11.2008

Kolejne zajęcia z najmłodszymi – tym razem policjanci ZRD gościli w przedszkolu nr 12 w Zegrzu. Znana chyba najbardziej okolicznym przedszkolakom policjantka z CSP - podkom. Agnieszka Sałkowska wraz z nadkom. Dariuszem Gajewskim uczyli dzieci jak zachować bezpieczeństwo na drogach.

„Bezpieczne poruszanie się po drodze”, to temat spotkania z dziećmi, które odbyło się w dniu  24 listopada w  Przedszkolu nr 12 w Zegrzu. W trakcie spotkania, dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, aktywnie uczestnicząc w organizowanych ćwiczeniach. Chętnie udzielały odpowiedzi na zadawane przez policjantów pytania. Z ogromnym zainteresowaniem słuchały rad policjantów - jak być widocznym na drodze. Dzieci otrzymały opaski odblaskowe, które obiecały policjantom nosić podczas wycieczek i spacerów.

podkom. Agnieszka SałkowskaZRD/Anna Galant
Foto ZRD