Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Centrum Szkolenia Policji w Legionowie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Data publikacji 18.01.2024

Wczoraj, w imieniu Kierownictwa Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, Naczelnik Wydziału Prezydialnego podkom. Iwona Czyż przekazała na ręce Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Legionowie Agnieszki Jakubowskiej przedmioty na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji.

W tym roku, 28 stycznia w godz. 14.15-16.00,  podczas 32. Finału WOŚP w sztabie SP nr 8 w Legionowie można będzie wylicytować voucher pn. Dzień w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.  Zwycięzca tej aukcji będzie miał możliwość:

  • zapoznać się ze specyfiką służby policjanta,
  • odbyć wizytę  w gabinecie Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie,
  • zwiedzić obiekty sportowe i zespół strzelnic,
  • wziąć udział w zajęciach sportowych i aktywnościach policyjnych.

Nie lada pamiątką będzie również oddana "pod młotek" pamiątkowa płaskorzeźba w drewnianej oprawie przedstawiająca  wizerunek budynku dydaktycznego CSP w Legionowie, wykonana ze srebra.

Ponadto na licytację przekazaliśmy przedmioty promocyjne z logo CSP w Legionowie: broszurę informacyjną o szkole z naszywką na mundur, kubek, kalendarz na 2024 r., długopis, smycz, odblask, "Kwartalnik policyjny" - czasopismo wydawane przez CSP w Legionowie oraz broszury profilaktyczne przygotowane przez wykładowców szkoły.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w aukcjach wspierających WOŚP, która tym razem gra pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.

nadkom. E. Kuligowska WP

 

Powrót na górę strony