Niecodzienna wizyta w przedszkolu

Data publikacji 15.11.2023

Policjantki z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie mł. asp. Katarzyna Stępień z Zakładu Ruchu Drogowego, sierż. szt. Renata Modzelewska oraz st. sierż. Agnieszka Korż z Zakładu Służby Prewencyjnej odwiedziły Niepubliczne Przedszkole „Pod Fiołkami” w Nasielsku. Tematem wizyty była bardzo ważna kwestia - bezpieczeństwo dzieci na drogach. Policjantki w formie zabawy przekazały wiedzę dotyczącą poruszania się po mieście. Wykładowczynie z naszej szkoły wiedzą, jak rozmawiać z dziećmi żeby milusińscy z uwagą wysłuchały cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i wcieliły je w życie. Na koniec spotkania każdy przedszkolak otrzymał od policjantek drobny upominek. Ta wizyta była dla dzieci pouczającym i atrakcyjnym wydarzeniem.