Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zasłużony odpoczynek po latach pracy

Data publikacji 26.09.2023

33 lata życia zawodowego poświęciła na pracę w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie Grażyna Pękacka. Teraz przeszła na zasłużoną emeryturę. W imieniu Kierownictwa szkoły, Naczelnika Wydziału Organizacji Dydaktyki oraz bliskich współpracowników serdecznie dziękujemy za lata poświeceń i wykonywaną pracę. Życzymy wszelkiej pomyślności, niesłabnącego zdrowia, radości życia i spełnienia najpiękniejszych marzeń.

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, kiedy można już porzucić zawodową rutynę i udać się na zasłużony – latami ciężkiej pracy – odpoczynek. Dlatego wczoraj, po 33 latach pracy w Centrum, nasza koleżanka z Wydziału Organizacji Dydaktyki-Grażynka Pękacka, zakończyła pracę, przechodząc na zasłużoną emeryturę.

Choć to trudny dla nas wszystkich czas, chcielibyśmy z całego serca podziękować za wspólne lata pracy zawodowej, za zaangażowanie i spędzone chwile. Dziękujemy za poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę. Dziękujemy również za uśmiech, życzliwość, okazane wsparcie oraz tworzenie atmosfery.

Jednocześnie życzymy dużo odpoczynku, wiele radości i potraktowania tego wydarzenia, jako nowego rozdziału w życiu. Etap, który dzięki pozytywnemu myśleniu i nastawieniu, może przynieść coś nieoczekiwanego i wymarzonego.
W życiu nadchodzi czas, że coś się kończy, ale też coś zaczyna. Wierzymy, że początek tej całkowicie nowej drogi, będzie usłany najpiękniej pachnącymi kwiatami.

Grażynko wszystkiego najlepszego !

Naczelnik, policjanci i pracownicy Wydziału Organizacji Dydaktyki Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.  

foto asp. R.Karyś ZDDiP

 

Powrót na górę strony