Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

49. Maraton Dębno 2023

Data publikacji 04.05.2023

Policjanci CSP, podinsp. Daniel Chodziński oraz asp. Wojciech Niedziółka, wzięli udział w maratonie „Dębno 2023”. W ramach zawodów zostały również zorganizowane XVIII Mistrzostwa Polski Policjantów. Nasi wykładowcy poprawili swoje osiągnięcia życiowe w tym wyczerpującym biegu. Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięc.

Daniel Chodziński wziął udział w swoich pierwszych Mistrzostwach Polski Policjantów w maratonie. Pomimo braku doświadczenia w takim wyścigu, ukończył go z czasem 4:09:00, co pozwoliło mu zająć 33 miejsce wśród policjantów i 580 miejsce w klasyfikacji generalnej. Był to dla niego trzeci maraton i udało mu się poprawić swoją "życiówkę" o 5 minut, co stanowiło dla niego kolejny sukces.

Wojciech Niedziółka tym razem podjął wyzwanie "złamania 3 godzin" w maratonie. Udało mu się osiągnąć czas 2:55:40, co pozwoliło mu zająć 6 miejsce w Mistrzostwach Polski Policjantów oraz 3 miejsce w kategorii policyjnej dla osób poniżej 49 roku życia. W klasyfikacji open, w której brało udział ponad 1000 biegaczy, zajął 49. miejsce.