III MIEJSCE W POLSCE

Data publikacji 17.04.2023

W Wędrzynie odbyły się Mistrzostwa Służb Mundurowych o Puchar Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Futsalu. W turnieju wystartowały reprezentacje poszczególnych służb mundurowych, w tym również reprezentacja polskiej Policji w kadrze której wystąpili przedstawiciele Centrum Szkolenia Policji: podkom. Wojciech Biedrzycki, post. Marcin Piotrowski, post. Mateusz Kierzkowski, post. Hubert Sałęga oraz post. Paweł Jabłoński.

W pierwszym dniu rozgrywek, w swojej grupie eliminacyjnej reprezentacja Policji zajęła 1 miejsce, by ostatecznie w klasyfikacji końcowej uplasować się na bardzo wysokim 3 miejscu, wygrywając mecz o brązowy medal z reprezentacją Straży Granicznej (2-1).

Warto podkreślić, że w składach innych reprezentacji wystąpili funkcjonariusze, którzy zawodowo grają w futsal w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce co spowodowało, że poziom sportowy zawodów by bardzo wysoki. W związku z powyższym szczególnie gratulujemy sukcesu przedstawicielom Centrum Szkolenia Policji i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach sportowych.

podkom. Wojciech Biedrzycki

• Policjanci podczas zawodów