Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wielkanocna pomoc dla dzieci

Data publikacji 07.04.2023

Na terenie CSP została zorganizowana wielkanocna zbiórka rzeczowa na potrzeby podopiecznych z chotomowskiego Domu Dziecka. Dzięki zaangażowaniu kadry i słuchaczy zebrano „górę” m. in. słodyczy, zabawek, artykułów higienicznych oraz ubrań. Prezenty zostały przekazane wczoraj przez delegację naszych policjantów. Akację koordynowali funkcjonariusze z Zakładu Doradztwa Dydaktycznego i Psychologii oraz Wydziału Dowodzenia.

Policjanci Centrum od wielu lat współpracują z Domem Dziecka im. Ojca św. Piusa XI w Chotomowie, gdzie prowadzą m.in. akcje profilaktyczne i charytatywne. Placówka zajmuje się dziećmi w różnym wieku. Aby wspomóc działalność placówki, a przede wszystkim sprawić radość dzieciom, społeczność CSP przygotowała prezenty z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy. Inicjatorką zbiórki rzeczowej była podkom. Kamila Sitkowska z Zakładu Doradztwa Dydaktycznego i Psychologii.

W akcję prężnie zaangażowali się słuchacze i kadra CSP oraz niespodziewanie OSP w Kobyłce, za co serdecznie dziękujemy. Zebrano mnóstwo przedmiotów, które bez wątpienia sprawią radość podopiecznym Domu Dziecka. Wczoraj zapakowane prezenty zostały dostarczone przez delegację CSP. Najcenniejszym podziękowaniem dla policjantów był uśmiech dzieci, które nie kryły zadowolenia na widok „góry” paczek.

Społeczność Centrum Szkolenia Policji w myśl hasła „Pomagamy i Chronimy” angażuje się w wiele akcji charytatywnych takich jak: honorowe krwiodawstwo, DKMS, zbiórki koleżeńskie na rzecz „Szlachetnej Paczki”, Domu Dziecka czy Domu Samotnej Matki. Odzew policjantów oraz pracowników jest zawsze nieoceniony. Takie przedsięwzięcia są również „dobrą lekcją” dla młodych policjantów, których szkolimy, aby uwrażliwić ich na potrzebę pomocy innym.

Pomagajmy, to tak niewiele kosztuje!!!

sk

foto/wideo: asp. Robert Karyś

 

  • Policjanci w domu dziecka
  • Policjanci w domu dziecka
  • Policjanci w domu dziecka
  • Policjanci w domu dziecka
  • Policjanci w domu dziecka
  • Policjanci w domu dziecka
  • Policjanci w domu dziecka
  • Policjanci w domu dziecka
  • Policjanci w domu dziecka

Film Świąteczna pomoc dla dzieci

Opis filmu: Świąteczna pomoc dla dzieci

Pobierz plik Świąteczna pomoc dla dzieci (format mp4 - rozmiar 99.38 MB)

Powrót na górę strony