128 nowych funkcjonariuszy zasili kadrę Polskiej Policji

Data publikacji 09.03.2023

Kolejna grupa absolwentów szkolenia zawodowego podstawowego przystąpiła do egzaminu końcowego. 128 funkcjonariuszy trafiło „w teren”, gdzie będą weryfikować teraz w praktyce zdobytą wiedzę i umiejętności. Jesteśmy przekonani, że zdobyte "szlify" w trakcie szkolenia pozwolą profesjonalnie wykonywać powierzone im zadania oraz obowiązki służbowe, a także z zaangażowaniem służyć społeczeństwu.

Po miesiącach intensywnego szkolenia 128 słuchaczy zdało egzamin końcowy. Średnia ocen z egzaminu wynosząca 4,65 potwierdza wysoki poziom wspólnej i systematycznej pracy absolwentów oraz kadry dydaktycznej CSP. Należy pogratulować policjantkom i policjantom wyników uzyskanych podczas egzaminu. Teraz wszyscy rozpoczną służbę w swoich macierzystych jednostkach.

W uroczystości zakończenia szkolenia brali udział: insp. Anna Jędrzejewska-Szpak, Komendant CSP, oraz mł. insp. Tomasz Rylski – Zastępca Komendanta CSP ds. Dydaktycznych. Nie zabrakło równiez przedstawicieli kadry kierowniczej naszego Centrum.

Wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa, a wyróżniający się policjanci dodatkowo listy gratulacyjne. Nowym funkcjonariuszom życzymy dużo zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w służbie. A w przyszłości – serdecznie zapraszamy do Centrum Szkolenia Policji w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

sk

fot.: asp. Robert Karyś