Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja

Data publikacji 13.02.2023

W piątek wieczorem 10 lutego br. zakończył się XIII Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja o Puchar Komendanta Głównego Policji. Nasza drużyna uległa tylko Reprezentacji Polskiej Policji i zajęła II miejsce w zawodach. W finale naszym reprezentantom kibicowała insp. Anna Jędrzejewska-Szpak, Komendant Centrum.

Od rana odbywały się jeszcze mecze na kilku warszawskich obiektach, w południe wszystkie rozgrywki przeniosły się do hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego m. st. Warszawy w Dzielnicy Bielany. To tu przybyli goście, aby podziwiać finałowe mecze i uczestniczyć w gali zamknięcia turnieju.

W tegorocznym turnieju, do którego akces zgłosiły 64 zespoły, zwycięstwo odniosły drużyny występujące pod szyldem KGP - Reprezentacji Polskiej Policji. Zajęły pierwsze miejsca w kategorii pań, OPEN mężczyzn i panów 35+!

Reprezentacja CSP, w kategorii OPEN, po zaciętej walce, uległa w finale 2:3 Reprezentacji Polskiej Policji. W skład naszej drużyny wchodzili wykładowcy oraz słuchacze:

 • kom. Adam Kryszajtys (ZIP),
 • podkom. Wojciech Biedrzycki (ZSP),
 • asp. szt. Karol Piechowski (ZIP),
 • post. Marcin Piotrowski (bramka w finale),
 • post. Mateusz Woźniak,
 • post. Marcin Świderski (bramka w finale),
 • post. Hubert Sałęga,
 • post. Paweł Jabłoński,
 • post. Michał Kucab,
 • post. Mateusz Kierzkowski,
 • post. Daniel Lubowicki,
 • post. Krzysztof Woszczyk.

Nasza drużyna otrzymała pucha ufundowany przez Komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji oraz medale w kolorze srebra, które osobiści wręczyła insp. Anna Jędrzejewska-Szpak, Komendant CSP.

Organizatorem turnieju było Biuro Komunikacji Społecznej KGP przy wsparciu Komendy Stołecznej Policji, Centralnego Biura Śledczego Policji, Stołecznej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, Zarządu Głównego NSZZ Policjantów oraz Stowarzyszenia Weteranów Działań poza Granicami RP i Zarządu Związku Zawodowego Pracowników Policji w KGP. Patronat medialny nad turniejem objęła Gazeta Policyjna.

sk

fot.: sierż. szt. Artur Szlawski, kom. Szymon Koźniewski

 

 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
 • "Srebro" w Turnieju piłkarskim im. podkom. Andrzeja Struja
Powrót na górę strony