Porozumienie ze Szkołą Wyższą Wymiaru Sprawiedliwości

Data publikacji 07.02.2023

3 lutego br. zostało podpisane porozumienie pomiędzy Centrum Szkolenia Policji a Szkołą Wyższą Wymiaru Sprawiedliwości z siedzibą w Warszawie. Umowa dotyczy wzajemnego wsparcia w zakresie organizowanych i prowadzonych przedsięwzięć o charakterze szkoleniowym.

Współpraca między podmiotami  będzie polegała w szczególności na wzajemnym delegowaniu przedstawicieli do udziału w realizowanych  przedsięwzięciach o charakterze szkoleniowym oraz wymianie materiałów szkoleniowych.

Porozumienie podpisał Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Anna Jędrzejewska-Szpak i Rektor-Komendant SWWS gen. dr. Marcin Strzelec. W podpisaniu porozumienia uczestniczyli przedstawiciele kadry kierowniczej CSP oraz SWWS.

sk

fot.: ZDDiP