Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie opłatkowe w CSP

Data publikacji 16.12.2022

Wczoraj w Centrum Szkolenia Policji. odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Przybyłych gości powitali Komendant Centrum insp. Anna Jędrzejewska-Szpak wraz ze swoimi zastępcami: insp. Marcinem Szyndlerem oraz Panią Agnieszką Zielińską.

Na spotkanie wigilijne w CSP przybyli przedstawiciele lokalnego samorządu na czele ze Starostą Legionowskim Panem Sylwestrem Sokolnickim. W tym szczególnym dniu nie zabrakło również przedstawicieli innych jednostek organizacyjnych policji oraz służb mundurowych: wojska, straży granicznej, straży pożarnej oraz straży miejskiej. Wśród gości znaleźli się też przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń i instytucji, którzy na co dzień współpracują z naszą jednostką. Duszpasterstwo reprezentowali księża kapelani: ks. ppłk Marcin Czeropski oraz ks. Tomasz Chciałowski.

Komendant CSP insp. Anna Jędrzejewska-Szpak w imieniu własnym i kadry kierowniczej Centrum złożyła wszystkim życzenia świąteczne:
- Życzę wszystkim, by Święta to był czas rodzinny, czas spokoju i wytchnienia. Czas na to, byśmy potrafili podać sobie dłoń, szczerze do siebie się uśmiechnąć i szczerze sobie wybaczyć.
Następnie wszyscy uczestnicy spotkania łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia.

sk

 

  • Spotkanie opłatkowe w CSP
  • Spotkanie opłatkowe w CSP
  • Spotkanie opłatkowe w CSP
  • Spotkanie opłatkowe w CSP
  • Spotkanie opłatkowe w CSP
  • Spotkanie opłatkowe w CSP
Powrót na górę strony