Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aktywne zakończenie wakacji

Data publikacji 01.09.2022

Policjanci z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie aktywnie pożegnali wakacje, biorąc udział w zawodach sportowych. Jak podkreślają nasi funkcjonariusze, utrzymywanie i podnoszenie sprawności fizycznej jest dla nich nie tylko zawodowym obowiązkiem, ale również pozwala im realizować osobiste pasje. Promując aktywny styl wypoczynku, po raz kolejny stanęli na starcie.

Tym razem sierż. szt. Monika Trojanowska, specjalista Wydziału Prezydialnego, reprezentowała naszą szkołę podczas sobotnich zawodów Piąteczka dla każdego – zorganizowanych w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie wystartowała w konkurencji Nordic Walking  na 5 km, zdobywając II miejsce w kategorii open kobiet. Natomiast podinsp. Maciej Antas, Kierownik Zakładu Służby Prewencyjnej, wystartował w 8 Biegu Służb Mundurowych w Rzgowie koło Konina, pokonując 10-kilometrową trasę, która prowadziła po terenach nadwarciańskich gminy Rzgów.

Naszym policjantom serdecznie gratulujemy determinacji oraz pasji, a przede wszystkim godnych podziwu sportowych osiągnięć. Wszystkich natomiast gorąco zachęcamy do aktywnego i zdrowego trybu życia.

sk

 

Powrót na górę strony