Zapraszamy na "Dzień Otwarty" do Zakładu Kynologii Policyjnej

Data publikacji 22.08.2022

Młodzież i dzieci, zainteresowane tresurą psów służbowych w Policji serdecznie zapraszamy do Zakładu Kynologii Policyjnej Centrum Szkolenia Policji. Na wszystkich, którzy odwiedzą nas w Sułkowicach w czasie organizowanego „Dnia Otwartego ZKP”, czeka wiele atrakcji. Wydarzenie zaplanowano na 22 września 2022 r., w godzinach 9:00 - 13:00.

W tym dniu będzie można m.in. obejrzeć motocykle służbowe, bus edukacyjny i inny sprzęt pozostający na wyposażeniu Policji, a także odwzorować ślady linii papilarnych oraz wziąć udział w konkursach z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Największą atrakcją będzie zapewne moduł poświęcony psom służbowym – pokazy ich sprawności użytkowej, prezentacja sprzętu do tresury i możliwość uzyskania wielu interesujących informacji dotyczących kynologii policyjnej.
Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy grupy zorganizowane – szkoły średnie, szkoły podstawowe oraz przedszkola.

Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: zkp@csp.edu.pl. Przewidujemy udział ok. 1000 osób. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W zgłoszeniu prosimy podać następujące dane:
– nazwę instytucji organizującej wyjazd,
– liczbę uczestników, wiek uczestników,
– liczbę opiekunów,
– dane kontaktowe głównego opiekuna grupy: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.