Aktualności

Życzenia Komendanta CSP z okazji Święta Policji

Data publikacji 22.07.2022

W 103. rocznicę powstania Policji Państwowej, w imieniu kierownictwa Centrum Szkolenia Policji w Legionowie mam zaszczyt i ogromną przyjemność przekazać wszystkim policjantom i pracownikom Centrum najserdeczniejsze życzenia i gratulacje.

   

Z tej wyjątkowej okazji życzę Państwu niezawodnego zdrowia oraz sił i wytrwałości w wypełnianiu zaszczytnej, choć niezwykle trudnej i odpowiedzialnej policyjnej misji. Życzę również pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, realizacji najpiękniejszych planów i zamierzeń oraz wielu dalszych sukcesów w służbie i pracy.

Najlepsze życzenia oraz słowa wdzięczności kieruję również do bliskich Państwu osób – członków rodzin oraz przyjaciół, którym z serca dziękuję za wyrozumiałość i codzienne wsparcie. Bez tej nieocenionej pomocy nie udałoby się nam osiągnąć tak wiele.

W tym szczególnym dniu wyrażam słowa najwyższego szacunku, podziwu i uznania dla kierownictwa, funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Centrum Szkolenia Policji w Legionowie za ich zaangażowanie, determinację oraz profesjonalizm
w realizacji codziennych zadań i obowiązków. Pragnę wszystkim Państwu serdecznie podziękować za bezcenny wkład w proces kształcenia profesjonalnych kadr polskiej Policji i budowanie pozytywnego wizerunku naszej formacji.


Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie

insp. Anna JĘDRZEJEWSKA-SZPAK

 

Powrót na górę strony