Aktualności

Nowi absolwenci szkolenia

W dniu 21 czerwca 2022 r. 192 policjantów szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP-36/21 przystąpiło i z pozytywnym wynikiem ukończyło egzamin końcowy. W uroczystości wręczenia świadectw i wyróżnień brał udział Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie ds. Dydaktycznych insp. Marcin Szyndler.

Po 7 miesiącach szkolenia 192 słuchaczy kursu zawodowego podstawowego przystąpiło do egzaminu końcowego, z którego wszyscy uzyskali pozytywny wynik. Teraz policjanci wrócą do swoich jednostek macierzystych, gdzie z dumą będą pełnić dalszą służbę. Jesteśmy przekonani, że z wiedzą i umiejętnościami zdobytymi podczas szkolenia, będą w sposób profesjonalny wykonywać powierzone im zadania i z pełnym zaangażowaniem służyć społeczeństwu.

W uroczystości zakończenia szkolenia brał udział Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie ds. Dydaktycznych insp. Marcin Szyndler wraz z kierownikami komórek dydaktycznych oraz kadrą Wydziału Dowodzenia. W tym ważnym dniu słuchaczom towarzyszyli również członkowie ich rodzin oraz znajomi.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali świadectwa, a wyróżniający się policjanci dodatkowo listy gratulacyjne. Wszystkim absolwentom życzymy pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w służbie.

 

tekst: mł. asp. Marcin Garbula

fot.: asp. szt. Artur Łasocha

Powrót na górę strony