Odwiedziliśmy uczniów mławskiej szkoły

Data publikacji 17.03.2022

Mł. asp. Kasper Molski, nauczyciel policyjny Zakładu Szkoleń Specjalnych CSP, odwiedził uczniów Akademickiego Centrum Kształcenia przy Państwowej Uczelni Zawodowej w Mławie. Jako ekspert kryminalistyki zaprezentował uczestnikom spotkania tajniki swojej pracy.

Podczas zajęć nasz policjant zaprezentował sprzęt, którym dysponuje technik kryminalistyki na miejscu zdarzenia. Przybliżył uczniom pracę technika prezentując zabezpieczanie śladów podczas prowadzenia oględzin. W głównej mierze skupił się na technice daktyloskopijnej.

sk
foto/video mł. asp. Kasper Molski

• Policjant podczas zajęć z techniki kryminalistycznej prezentuje zabezpieczenia śladów daktyloskopijnych.

Film Odwiedziliśmy uczniów mławskiej szkoły

Pobierz plik Odwiedziliśmy uczniów mławskiej szkoły (format mp4 - rozmiar 33.82 MB)