Informacja o przetargu

Data publikacji 22.02.2022

Informacja o wynikach przetargu na wynajęcie powierzchni użytkowej przeznaczonej na sprzedaż napojów zimnych, gorących oraz słodyczy z automatów w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

Legionowo, 22 lutego 2022 r.

INFORMACJA

Zgodnie z przepisami rozdziału 4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2021 r. poz. 1899), informuję o dokonaniu wyboru najkorzystniejszej oferty na wynajęcie powierzchni użytkowej przeznaczonej na sprzedaż napojów zimnych, gorących oraz słodyczy z automatów w Centrum Szkolenia Policjiw Legionowie i Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.
W trybie przetargu pisemnego nieograniczonego najkorzystniejszą ofertę na wynajęcie powierzchni użytkowej przeznaczonej na sprzedaż napojów zimnych, gorących oraz słodyczy z automatów w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Zakładzie Kynologii Policyjnejw Sułkowicach złożyła firma:

Ovotzer s.c.
ul. Telewizyjna 31 A
01-492 Warszawa

z zadeklarowaną miesięczną stawką czynszu w kwocie 5 500,00 zł netto (6 765 zł brutto).

ZASTĘPCA KOMENDANTA
CENTRUM SZKOLENIA POLICJI