Życzenia Świąteczne Kierownictwa CSP

Data publikacji 24.12.2021

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najlepsze życzenia zdrowia, radości i wewnętrznego spokoju. Życzymy, by urok wigilijnego wieczoru pozwolił zapomnieć o codziennych troskach i odzyskać nadzieję na lepsze jutro, a niezwykła świąteczna atmosfera pomogła przetrwać nawet najcięższe chwile.

Życzymy również, by nadchodzący Nowy Rok 2022 spełnił pokładane w nim nadzieje, przynosząc wyłącznie dobre i szczęśliwe chwile. Niechaj wiara w lepszą przyszłość co dzień dodaje sił oraz energii do przezwyciężania przeciwności losu i pomaga w urzeczywistnianiu najpiękniejszych i najśmielszych marzeń.

Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Anna Rosół

Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Anna Gołąbek

Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Marcin Szyndler