Już ponad 370 absolwentów szkolenia zawodowego podstawowego opuściło w tym roku mury CSP

Data publikacji 09.03.2021

Od początku 2021 r. 373 policjantów ukończyło szkolenie zawodowe podstawowe. Wszyscy trafili do jednostek macierzystych, aby zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystać w codziennej służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego kraju.

Podczas szkolenia adepci policyjnego rzemiosła zdobywali wiedzę i kształcili umiejętności niezbędne do wykonywania zadań służbowych na poziomie podstawowym, na stanowisku policjanta w służbie prewencyjnej w komórkach organizacyjnych patrolowo-interwencyjnych i oddziałów prewencji Policji. Należy dodać, że poza intensywną edukacją słuchacze musieli dodatkowo zmierzyć się z zasadami reżimu sanitarnego związanego z panującą pandemią.

Wszystkim życzymy samych sukcesów w trudnej, ale zarazem przynoszącej satysfakcję służbie na rzecz bezpieczeństwa publicznego.

sk