Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny sukces strzelców CSP!

Data publikacji 15.09.2008

Reprezentacja strzelecka CSP podczas zawodów w Kaliszu wielokrotnie stawała na najwyższym miejscu podium. Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej, indywidualnej, w strzelaniu z karabinka AKMS i strzelaniu szybkim z pistoletu – to bilans sukcesów naszych strzelców podczas IV Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich „O Puchar Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej”.

Reprezentacja strzelecka CSP w Składzie: Adam Morawski, Grzegorz Zipper, Hubert Kowalik, zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej IV Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich „O Puchar Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej”, które odbyły się w sobotę 13 września 2008 w Kaliszu. Startująca indywidualnie Magdalena Maszer uzyskała najlepszy wynik wśród strzelających kobiet. Indywidualnie zawody wygrał Adam Morawski który zwyciężył też w strzelaniu z karabinka AKMS. Grzegorz Zipper uzyskał najlepszy wynik w strzelaniu szybkim a Adam Morawski w tej konkurencji zajął 3 miejsce.

W zawodach wzięło udział 91 zawodników reprezentujących jednostki służb mundurowych z całego kraju: Służbę Więzienna, Policję, Straż Graniczną, Wojsko, Straż Miejską, kluby sportowe i stowarzyszenia rezerwistów. Zawody składały się z 3 konkurencji, strzelania dokładnego z pistoletów do 2 tarcz sportowych - 10 strzałów, strzelania z karabinka AKMS na 50m do tarczy 23p i tarczy sportowej – 10 strzałów, strzelania szybkiego z pistoletów - „ Parszywa13-tka” do sylwetki czarnego terrorysty, z 13 metrów, 13 strzałów, w 13 sekund z obowiązkową wymianą magazynka.

Oto czołówka tych wszechstronnych zawodów:

Zwycięzcy drużynowi zawodów:

 1. Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
 2. KWP Poznań I
 3. Szkoła Policji Katowice


Zwycięzcy indywidualni zawodów:

 1. Adam Morawski
 2. Kleszcz Roman
 3. Oziminkowski Dawid
 4. Grzegorz Zipper


W strzelaniu dokładnym:

 1. Kaszczyk Marek
 2. Adamkiewicz Artur
 3. Szynkowski Mirosław


W strzelaniu z karabinka AKMS:

 1. Adam Morawski
 2. Kleszcz Roman
 3. Dąbrowski Jarosław


W strzelaniu szybkim z pistoletu:

 1. Grzegorz Zipper
 2. Roman Kleszcz
 3. Morawski Adam


Adam Morawski, ZIP
zdj. Magdalena Maszer, ZIP

Powrót na górę strony