#GaszynChallenge dla Julki

Po raz kolejny słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego Centrum Szkolenia Policji w Legionowie przyłączyli się do akcji charytatywnej. Tym razem podjęli wyzwanie #GaszynChallenge dla 18-letniej Julii Kuczały z guzem mózgu, która potrzebuje wsparcia finansowego do przeprowadzenia serii autologicznych przeszczepów szpiku.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 48.4 MB)

Na placu przed budynkiem dydaktycznym słuchacze wykonali 10 pompek, a następnie nominowali do uczestnictwa w wyżej wymienionym przedsięwzięciu słuchaczy i funkcjonariuszy Szkoły Policji w Słupsku oraz funkcjonariuszy Oddziałów Prewencji Policji w Warszawie.

Pompki miały charakter symboliczny. Ponadto na terenie szkoły rozdystrybuowano plakaty z informacją o zbiórce, aby nie zapomnieć o najważniejszym celu tej akcji i przyłaczyć się do pomocy.

Link do zbiórki:  https//www.siepomaga.pl/julia-kuczala

Tekst: st. sierż. Monika Trojanowska.

Film: mł. asp. Robert Karyś.