Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z pomocą dla Zosi! #GaszynChallenge w CSP!

Data publikacji 20.06.2020

Na kadrę Centrum Szkolenia Policji w Legionowie można liczyć zawsze, kiedy ktoś potrzebuje pomocy. Z satysfakcją przyjęliśmy wiadomość, że inni wierząc w nasze serca nominowali nas do akcji #GaszynChallenge.

Ideą #GaszynChallenge jest uzbieranie jak najwyższej kwoty dla dzieci zmagających się z różnymi chorobami. Inicjatorem akcji #GaszynChallenge jest strażak z Gaszyna, który postanowił pomóc w zbiórce pieniędzy dla chorego na rdzeniowy zanik mięśni Wojtusia. Jego akcja zakończyła się wielkim sukcesem, ponieważ w niedługim czasie udało się zebrać ponad 10 milionów złotych na specjalny lek dla chłopca. Teraz #GaszynChallenge może pomóc innym chorym dzieciom.

Do akcji #GaszynChallenge bez wahania włączyli się funkcjonariusze oraz pracownicy CSP, a swoje wielkie serce okazali również słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego. Trzykrotna nominacja zobowiązywała i Centrum stanęło na wysokości zadania.

"Pompowaliśmy" dla 10-miesięcznej Zosi, która zmaga się z wrodzonym niedorozwojem kości udowej i wymaga kilku operacji.

Pani Komendant CSP insp. Anna Rosół przekazała podziękowania za nominację Szkole Policji w Pile, Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Maz. oraz Orkiestrze Reprezentacyjnej Policji.

Kadra Centrum do charytatywnej sztafety zaprosiła następujące jednostki:

  • Komendę Powiatową Policji w Legionowie,
  • Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim,
  • Straż Miejską w Legionowie.

Życzymy małej Zosi szybkiego powrotu do zdrowia!

foto/film: mł. asp. Robert Karyś

sk

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 17.96 MB)

Powrót na górę strony