Data publikacji 12.12.2019

W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie zakończyła się kolejna edycja kursu specjalistycznego dla dzielnicowych. Po miesięcznym szkoleniu 20 policjantów-dzielnicowych zdało egzamin końcowy, i każdy otrzymał świadectwa ukończenia kursu.

Podczas kursu wiodącymi tematami były: aktywizacja społeczności lokalnych przez dzielnicowych oraz wymiana informacji między społeczeństwem a Policją. Taka współpraca pozwala na ocenę i optymalizację działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz wzrost wzajemnego zaufania obywateli i Policji – jako efekt realizacji koncepcji „community policing”.

Wszystkim kończącym szkolenie policjantom Kadra Centrum pogratulowała pozytywnego ukończenia kursu specjalistycznego oraz podziękowała za aktywne w nim uczestnictwo.

test i fot. ZSP