Data publikacji 29.11.2019

107 policjantów zdało egzamin, który kończy ich szkolenie podstawowe w CSP. Teraz funkcjonariusze powrócą do swoich macierzystych jednostek, aby realizować zadania służbowe. W uroczystości wręczenia świadectw i wyróżnień brał udział Zastępca Komendanta Centrum, insp. Marcin Szyndler.

Po 7 miesiącach intensywnego szkolenia 107 słuchaczy kursu podstawowego zdało egzamin końcowy. Teraz policjanci rozpoczną służbę w swoich macierzystych jednostkach.

W uroczystości zakończenia szkolenia brał udział Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji, insp. Marcin Szyndler. Towarzyszyli mu kierownicy komórek dydaktycznych oraz wykładowcy. Spotkanie było też dobrą okazją do specjalnego wyróżnienia policjantki, post. Magdaleny Cybulskiej, która podczas szkolenia dodatkowo ukończyła kurs ratownictwa wodnego.

Wszystkim absolwentom życzymy pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w służbie.

sk

fot.: st. asp. Marcin Grzeszyk

• Uroczyste zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego - aula Centrum Szkolenia Policji.